2019 m. liepos 7 d., sekmadienis

2019-07-01 (pirmadienis). Nuo 9 ryto iki 17.30 valandos vyko "kaučingas" (asmens ugdymo) užsiėmimai, kuriuos vedė teatro vadovė Svetlana. Juose dalyvauja ir teatro darbuotojai ir ne teatro darbuotojai, - visi, kurie turi kokių nors tikslų ir nori kuo greičiau juos įgyvendinti. Beje, dalyvauja ir patys "kaučeriai" (asmens ugdymo vadovai). Taigi, vieni kitiems padedam augti.

2019-07-02 (antradienis). Susirinkimų diena: ryte bendras, vėliau vadybininkų, o dar vėliau - meno tarybos. Jau tapo tradicija susirinkimus pradėti mūsų teatro kompozitoriaus Tomo Juzeliūno sukurtu kūriniu pianinui, kurį jis pats ir atlieka. Šį kartą kūrinys "Svajos". Susirinkimas prasidėjo šviesių, skaidrių garsų nuspalvotas. Per vadybos susirinkimą buvo išrinkta nauja rinkodaros vadovė - Kristina Grušelionytė. Jaunimas po truputi perima vairą iš vyresniųjų ir tai teikia daug vilties teatro gyvavimui.

2019-07-03 (trečiadienis). Populiariausias spektaklis Naujajame teatre "Kodėl aš čia?" Šį kartą pagrindiniame vaidmenyje buvo Kristina Grušelionytė. Po spektaklio dar ilgai žiūrovai kalbėjosi su aktoriais, dalinosi įspūdžiais, sakė, kad rekomenduos jį pažįstamiems. Džiaugiamės, kad mūsų teatras uždega žmonių širdis, įkvepia juos naujiems darbams, suteikia galimybę nurimti, atrasti vėl save, savo pojūčius.

2019-07-04 (ketvirtadienis). Šiandien rodėm spektaklį pagal Sarojano pjesę "Ei, žmonės". Mūsų mažoji kamerinė salė "Simultana" buvo pilnutėlė ir aktoriai, visiškai atidavę save, aidint aplodismentams nusilenkė mylimiems žiūrovams, dėl kurių mes ir esam.

2019-07-05 (penktadienis). Repeticija artėjančio spektaklio "Atleisk man", kuris įvyks rugpjūčio 1 dieną 18.30 valandą kamerinėje salėje "Simultana". Adresas: A. Jakšto g. 9 -228 (centrinis įėjimas). Žiūrovų ir vėl laukia staigmena - nauji aktoriai: Džoisė - Tatjana Kuzmickienė, Eindžė - Kristina Grušelionytė. Vėliau jos keisis su jau esamomis aktorėmis kas antrą kartą. Manome, kad spektaklis suskambės naujai, o ir aktorės, kurios jau vaidina šiame spektaklyje galės pasižiūrėti į viską iš šalies, o tai savo ruožtu irgi augina aktorių.

2019-07-06 (šeštadienis). Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena. Šią dieną kartu su viso pasaulio lietuviais dainavome Lietuvos himną  ir suplanavome naująjį Naujojo teatro kūrybinį 12-ąjį sezoną. Planuose du nauji spektakliai: šeimai apie M. K. čiurlionį, jo kūrybą "Stebuklingo paveikslo beieškant" - 2020 m. birželio mėnesį bei spektaklis apie O. Milašių, Prancūziją ir dar kai ką... "Kanarėlės pranašystė" - 2020 m. kovo 27 dieną.

2019-07-07 (sekmadienis). Septintą dieną Dievas prisakė ilsėtis. Bet spektakliui "Atleisk man" prireikė naujo garso takelio (pasikeitus aktorėms), o garso operatorius Lukas iš Kauno gali atvykti tik sekmadienį. Beje, Mūza aplanko menininkus nepasirinkdama nei dienos, nei valandos...aišku ir Šv. Mišiose pabuvojome.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą